ردکردن این

کیف پول لجر و کیف پول های شخص ثالث

کیف پول لجر و کیف پول های شخص ثالث

لجر و کیف پول های شخص ثالث

 

به جز برنامه لجر لایو , کیف پول های سخت افزاری لجر نیز قابلیت اتصال به تعداد زیادی از اپلیکیشن های کیف پول شخص ثالث را دارند.
این اپلیکیشن های کیف پول , که توسط شرکت و ها توسعه دهندگان مختلف تولید شده اند یک پل ارتباطی بین کیف پول لجر شما و زنجیره ارتباطی بلاکچین می باشند.
این اپلیکیشن های کیف پول می توانند به شما امکان مدیریت کریپتوکارنسی ها را بدهند , همچنین با این اپلیکیشن ها می توانید بسیاری از ویژگی ها را که در کیف پول لجر پشتیبانی نمی شود را همزمان داشته باشید.
در واقع این کیف پول های شخص ثالث به صورت یک پشتیبان بسیار خوب در زمان هایی هستند که شما مشکل پشتیبانی نشدن بعضی از رمزارز ها را در لجر خود دارید.

ماجراجویی شما با کیف پول لجر با یک نرم افزار همه فن حریف به نام لجر لایو آغاز می شود.
لجر لایو تنها یک اپلیکیشن کیف پول نیست , بلکه شما از طریق لجر لایو قابلیت اتصال به بسیاری از اپلیکیشن های کیف پول شخص ثالث را خواهید داشت .
با ما این مطلب را دنبال کنید تا بصورت کامل با شما را با این مساله آشنا کنیم .

اپلیکیشن کیف پول شخص ثالث چیستند ؟


در لجر لایو سعی شده ابتدا قابلیت مدیریت تمامی رمز ارز ها در یک برنامه متمرکز ارائه شود .

در لجر لایو شما امکان خرید و فروش رمزارز و یا مبادله رمز ارز با رمزارز دیگر و استیک کردن و … را خواهید داشت .
اما این تنها راه برای مدیریت رمزارزهایتان در برنامه لجر لایو نخواهد بود .
شما از طریق لجر لایو می توانید بصورت کاملا امنی به اپلیکیشن های کیف پول نسل سومی که توسط توسعه دهندگان خارج از لجر منتشر شده است متصل شوید.
در واقع این اپلیکیشن ها پلی بین کیف پول لجر و سیستم بلاکچین هستند که هر کدام به شما میزان رمزارز رمزنگاری شده شما را نمایش می دهند .
کیف پول شخص ثالث همان کیف پول است که تنها توسط شرکت ها و توسعه دهندگان دیگری تهیه شده است .

چرا می خواهید از کیف پول های شخص ثالث استفاده کنید ؟


هر چند لجر لایو یک برنامه با ابزار ها و امکانات فراوان برای مدیریت دارایی های رمز ارز شماست ولی دلایلی وجود دارد که شما به جای لجر لایو از کیف پول های شخص ثالث استفاده کنید .
در زیر به بررسی این دلایل می پردازیم :

1.پشتیبانی از کریپتوکارنسی های مختلف و همچنین توسعه دهندگان فراوان


اولین و مهمترین دلیل بسیاری از رمزارز ها وجود دارند که مستقیما توسط لجر پشتیبانی نمی شوند و تنها باید از طریق اپلیکیشن کیف پول شخص ثالث در لجر استفاده شود . بسیاری از این ارز رمز ها مایل به پشتیبانی شدن از سمت لجر بودند و بعدها توسط توسعه دهندگان خارج از لجر برنامه هایی برای آنها منتشر شده .
به طور مثال الان رمز ارز نئو خود را تنها از طریق برنامه نئون می توانید در لجر مدیریت نمایید.
برنامه های شخص ثالص بسیاری وجود دارند که توسط توسعه دهندگان و انجمن های مختلفی عرضه می شود که می تواند در لجر وجود داشته باشد .

هر روز برنامه های شخص ثالث بیشتری در لجر پشتیبانی می شود مانند
ترون استلار و کوسموس که به لجر لایو اضافه شدند.

 

2.ویژگی های اضافی

 

شاید شما به دنبال استفاده از ویژگی های مختلف در کیف پول لجر خود باشید که هنوز در برنامه لجر لایو پشتیبانی نمی شود , به عنوان مثال برای یک تراکنش بیتکوینی بدنبال استفاده از (R-B-F) یا ویژگی جایگزینی با نرخ (replace By fees) هستید . شما می توانید از طریق کیف پول الکتروم(Electrum) در لجر نانو خود این ویژگی را داشته باشید.

همینطور چندین و چند رمز ارز وجود دارند که می توانند به عنوان ذخیره ی پاداش (استیک) مورد استفاده قرار بگیرند که در لجر لایو پشتیبانی نمی شوند .

به طور مثال استیک کردن در (vechain) را می توان از طریق توکن های vechain Tokens (VTHO) بدست آورد.یا استیک کردن در کاردانو و همینطور مثال های دیگر.

و یک مثال دیگر, ارزرمز کمودو (komodo) در کیف پول لجر نانو پشتیبانی می شود , اما برای استیک یا (ادعای پاداش) این رمز ارز باید از کیف پول شخص ثالث استفاده کرد .

نام این کیف پول مگنوم است .

 

3.یک بک آپ قدرتمند و مطمئن و آزاد بودن در انتخاب

 

برخی مواقع شاد اتصال شما با لجر لایو قطع شود و مشکلاتی در سرور های لجر وجود داشته باشد که باعث قطعی و خرابی شود .

کیف پول های شخص ثالث یک منبع مطمئن برای اینگونه مواقع است که به شما اطمینان خاطر بیشتری خواهد داد . در این مواقع شما می توانید از طریق کیف پول های شخص ثالث به مدیریت رمزارز های خودتان ادامه دهید .

در وب سایت لجر لایو می توانید صفحه ای را ببینید که وضعیت آپتایم و داون تایم (میزان قطعی سرویس) هر کیف پول از جمله لجر لایو و کیف پول های شخص ثالث دیگر را مشاهده نمایید.

https://status.ledger.com

در این جا می توانید مشاهده کنید هر کیف پولی در همان زمان چه مقدار قطعی داشته .(رنگ قرمز به معنای قطعی و داون تایم و رنگ سبز میزان آپتایم یا بالا بودن سرویس است ).

4.آیا استفاده از کیف پول های شخص ثالث بی خطر است ؟

صد در صد همینطور است , و تمام تراکنش ها در هر صورت حتی در زمان استفاده از این کیف پول ها بازهم باید از طریق دکمه های کیف پول لجر شما تایید شود و به هیج شکلی نمی توان این فرایند را دور زد .

اکیدا توصیه می کنیم که تمامی نرم افزار ها را از طریق وبسایت رسمی لجر (Ledger.com) و برنامه لجر لایو تهیه کنید تا دچار حملات فیشینگ نشوید .

مطالب ما را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

اشتراک در خبرنامه لجرنانو

جدیدترین اخبار لجر را با ما دنبال کنید

گشت و گذار در دنیای Ledger

میخواهید در دنیای کریپتوکارنسی موفق باشید؟

با آکادمی ما همراه شوید