ردکردن این

امکان فروش رمز ارز (کریپتو) با کیف پول لجر

امکان فروش رمز ارز (کریپتو) با کیف پول لجر

فروش بیتکوین با لجر

سایت اصلی لجر به تازگی اعلام کرده است که قابلیت فروش مستقیم بیت کوین را به برنامه لجرلایو افزوده است. شما از این پس می توانید بدون نیاز به مراکز صرافی بیت کوین خود را مستقیما از طریق لجرلایو بفروشید. در واقع شما دیگر نیازی به مبادله ندارید. جا به جایی، خرید و فروش، همه اینها را میتوان به وسیله برنامه لجرلایو و با همکاری شرکت coinify انجام داد.

فروش بیتکوین و رمزارزها؟ به چه دلیل؟

تبدیل رمزارزها به ارزهای معمولی مانند دلار، یورو، ریال و… همیشه اقدام مناسبی نیست. اما بسیاری از اعضای جنبش رمزارزها، اولین قدم های خود را به عنوان سرمایه گذاری برمی دارند. همانند خرید سهام گاهی اوقات ممکن است بخواهید سود کسب کنید و بازده این سرمایه گذاری ها را ببینید. همچنین اگر در شرایط سختی از زندگی خود هستید و باید برخی قبض ها را پرداخت کنید، ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که نیاز به فروش رمزارز محبوب خود داشته باشید.

امروزه سیستم عامل های مبادله رمزارز ، پرکاربردترین روش فروش کریپتوکارنسی های شما هستند. واقعیت تأسف بار این است که بسیاری از افراد دارایی های رمزارز خود را برای راحت بودن در این سیستم عامل ها می گذارند ، چرا که آنها ویژگی های خرید ، فروش و مبادله را در اختیار دارند.
حال ممکن است سوال کنید که این کار چه ضرری دارد؟ مشکل این است که شما در این سیستم عامل ها به طور کامل کنترل دارایی های خود را ندارید. درواقع شما مسئول کلید خصوصی خود نیستید، سیستم عامل می تواند آزادی شما را در کاری را که می توانید با بودجه شخصی خود انجام دهید محدود کند. علاوه بر این ، خطر هک شدن مبادله رمزارز یا کشف اطلاعات ورود به سیستم توسط هرکسی وجود دارد.

با استفاده از کیف پول سخت افزاری Ledger ، شما کاملاً مسئول رمزارز خود هستید. هیچ کس نمی تواند از طریق لجر به شما بگوید با بودجه شخصی خود چه کاری می توانید انجام دهید و چه کاری نمی توانید. با ویژگی جدید اضافه شده، نیازی نیست رمزارزهای خود را برای فروش به جای دیگری بفرستید. ارزهای دیجیتال شما می توانند به وسیله کیف پول های سخت افزاری پیشرو در بازار لجر ایمن بمانند، بدون اینکه مالکیت یا امنیت شما زیر سوال برود.

پیش از این لجر فقط تامین کننده یک ماجراجویی موفق، امن و راحت در دنیای کریپتوکارنسی و ارزهای دیجیتال بود. اما امروز شما می خواهید در دنیای ارزهای دیجیتال کند و کاو کنید؟ می توانید آنها را مستقیماً از طریق پلت فرم لجر لایو خریداری کنید. و حالا مبادله آنها برای دارایی از نوع دیگر؟ هیچ مشکلی نیست ، لجرلایو شما را تحت پوشش قرار می دهد.

در واقع، با اضافه شدن ویژگی فروش هر آن چیزی که برای مسیر طولانی ارزهای دیجیتالی خود نیاز دارید، از طریق پکیج کامل لجر در اختیار شما است.

مطالب ما را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

اشتراک در خبرنامه لجرنانو

جدیدترین اخبار لجر را با ما دنبال کنید

گشت و گذار در دنیای Ledger

میخواهید در دنیای کریپتوکارنسی موفق باشید؟

با آکادمی ما همراه شوید