گارانتی محصولات هارد و رم های SSD گارانتی های شرکت اصلی از جمله سامسونگ و وسترن دیجیتال می باشد و در قالب سه نوع گارانتی 12 ماه ,24 ماه , 36 ماه ارائه می شود.

لازم به ذکر است که تمامی محصولات ارائه شده گارانتی اصالت کالا و صحت کالا در زمان تحویل را دارا هستند . تفاوت گارانتی های 12 ,24 , 36 ماه را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

شرایط گارانتی :

  • 1.    هر نوع آسیب فیزیکی که با چشم مشاهده شود مانند شکستگی،آسیب دیدن قطعات، خراشیدگی، تاب برداشتن برد های اصلی، ایجاد ترک بر روی سطح محصول و یا  سوختگی به علت استفاده نادرست با جریان برق نوسان دار ، تغییر رنگ قطعات،…

    2.    هر نوع آسیب الکترونیکی که با چشم مشاهده شود و به دلایلی به غیر از ایراد ذاتی قطعه یا ایرادات نا­شی از تولید قطعه در کارخانه باشد مانند: سوختگی پایه‌ها، سوختگی و یا ..، تغییر رنگ قطعات بر اثر مشکل منبع تغذیه و یا مشکل مادربرد و یا نوسانات برق.

    3.    میزان TBW درج شده در جدول به معنی میزان ترابایت های استفاده شده که توسط نرم افزار Magican کارشناسان پشتیبانی سنجیده می شود در مدت زمان های قید شده در جدول می باشد .

    در صورتی که میزان TBW بیش از مقدار اعلام شده باشد , گارانتی شرکت اصلی از اعتبار ساقط است .

    4. هرگونه استفاده غیر اصولی و در واقع دستکاری برای افزایش میزان کارایی که باعث آسیب به هارد های SSD شود , در صورتی که از طریق کارشناسان ما محرز گردد, گارانتی از اعتبار ساقط خواهد بود

TBW : میزان ترابایت داده‌هایی است که می‌توانید در طول عمر یک SSD روی آن رایت کنید.

نوع محصول ظرفیت شرایط گارانتی 12 ماهشرایط گارانتی 24 ماهشرایط گارانتی 36 ماه
980 PRO سامسونگ500 گیگابایت60 TB TBW120 TB TBW180 TB TBW
980 PRO سامسونگ1 ترابایت 120 TB TBW240 TB TBW360 TB TBW
980 PRO سامسونگ2 ترابایت 180 TB TBW360 TB TBW540 TB TBW